Центропарк у Волновасі

ПРОєКТ

волноваха

FACEBOOK
TWITTER
Поділитись:
Оновлення центрального парку у Волновасі
Для міста Волноваха розроблено концепцію оновлення центрального парку, де збиратимуться місцеві жителі, будуть бавитися діти, гулятимуть молодята і відпочиватимуть люди за переглядом кіно.
Опис проєкту
.На початку роботи над проєктом команда архітекторів отримала побажання від громади. Мешканцям було важливо об'єднати центральний площу і сквер у єдиний простір. Після вивчення контексту міста і дослідження місцевості, було створено проєкт публічного простору з урахуванням представників різних національностей, які живуть у місті.

Основний бренд і дизайн простору розгортався довкола багатонаціональності міста. Прапори країн використали у спільному орнаменті для публічного простору. А далі зонували цей простір відповідно до побажань мешканців.

Замість колишнього фонтану пропонувався сухий фонтан, поруч з яким побудувати фотозону для урочистих подій. А біля будинку культури запропоновано амфітеатр та літній майданчик для проведення різноманітних культурних заходів у теплі пори року.

Поруч із пам'ятником паровозу архітектори запропонували створити скейтпарк, оскільки ця частина скверу саме відділена від доріг і буде безпечною для скейтерів.
ІНШІ ПРОЄКТИ
Cквер Небесної Сотні
ПАРК ШОВКОВИЧНИЙ