Парк Шовковичний

ПРОєКТ

м. cлов'янськ

FACEBOOK
TWITTER
Поділитись:
Відновлення центрального парку міста після подій 2014 року
Важкий 2014 рік залишив великий слід у зовнішньому вигляді та інфраструктурі міста Слов'янськ. Перед командою “Місто-сад” постала задача плану відновлення парку та створення якісно нового громадського простору.
Знову Шовковичний
Ми створили для парку бренд, графічний дизайн, навігацію та архітектурний план.
Ми повернули парку його історичну назву - Парк культури та відпочинку “Шовковичний”.
ЛОГОТИП
Соціальні мережі
Заради дитячих посмішок
На організованому командою “Місто-сад” вокршопі діти Слов’янська самостійно вигадали свій дитячий майданчик, а наші архітекторки на його основі створили його унікальний дизайн.
Клуб Друзів
Було створено «Клуб друзів», який став першим об’єднанням громади навколо публічного простору в Україні. Зараз члени(кині) «Клубу друзів» створили власну громадську організацію у Слов’янську: відвідують тренінги із проджект-менеджменту, вчаться проводити заходи в парку та отримувати фінансування.
Головне місце відпочинку
​​У Шовковичному створили танцювальний майданчик, відновили невеличке озеро та систему каналів, встановили таблички з іменами учасників/ць «Клубу друзів» на лавках.
Парк став візитівкою міста, місцем зустрічі жителів та проведення культурно-масових заходів
Тут відбуваються фестивалі, толоки та кінопокази.
Підтримка
До проекту долучились представники місцевої влади та громадськість. Проект реалізує ГО «Місто-сад» та проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Слов’янської міської ради.
ІНШІ ПРОЄКТИ
Ким я Є
мистецький ПРОєКТ "МЕЖА"