Правда. SOS

ПРОєКТ

FACEBOOK
TWITTER
Поділитись:
Розвінчання міфів у часи пандемії
Інформаційний проєкт Місто-сад спільно з виданням Українська Правда, де зібрано історії людей, які пережили кризу, які перехворіли на Covid-19, про вплив карантину на місцевий бізнес і пошуки можливостей пережити кризу.
Мета проекту
Формування інформаційного контексту розвитку і наслідків пандемії в Україні крізь призму розповідей про те, як люди в регіонах проживають період коронавірус на єдиній платформі.
Інформаційний проект інтернет-видання Українська Правда спільно з ГО "Місто сад", який сформований як виклик на реалії сьогодення в умовах пандемії Covid-19. На платформі сайту УП розміщуються статті, новини, колонки з метою розповіді на загально-національному рівні про те, що відбувається у регіонах через історії людей, через вплив карантину на бізнес, проблеми непрозорості закупівель. Мета проекту - посилення впливу найбільшого незалежного інформаційного онлайн-порталу Українська правда для покращення розуміння громадськості на регіональному рівні і в соціальних мережах (Facebook, Instagram). Його реалізація спільно з ГО "Місто-сад" дозволить створити 60 інтерв'ю, 80 новин пр фейки, 16 звітів про потреби та проблеми людей на основі їхніх історій, розказаних за допомогою домашніх відео, 28 інформаційних матеріалів, які можна завантажити.

ІНШІ ПРОЄКТИ
Cквер Небесної Сотні
ПАРК ШОВКОВИЧНИЙ