Ким я Є Футболки

ПРОєКТ

м. cлов'янськ

FACEBOOK
TWITTER
Поділитись:
Схід і Захід разом проти стереотипів
Про стереотипи
Українці схильні вірити в стереотипи та формувати їх серед свого оточення. Іноді це призводить до взаємної нетерпимості, ярликів “східняк”/“западенець” та почуття регіональної вищості.

Наш проект «Розрізняй PRO: руйнування стереотипів» про толерантність та плюралізм. Хочемо, щоб українці більше знали про те, що їх об’єднує. Тому ми вирішили запитати в українців Сходу та Заходу про їхні цінності, бажання та упередження
Схід і Захід
Мешканці Сходу (Костянтинівки, Добропілля, Покровська та Слов’янська) та Заходу (Ужгорода, Львова та сіл Закарпаття) розповіли про стереотипи, з якими зустрічалися в житті та те, ким вони є насправді. Про ненависть до української мови, проросійські погляди та сепаратизм, небажання воювати в АТО, ностальгію за СРСР, фанатичну релігійність, багатодітність, виїзд на заробітки, локальний патріотизм та інші стереотипи щодо різних частин України можна прочитати в наших історіях (з відео) в Фейсбуці та на сайті.
Дайджест історій
Дайджест історій зі Сходу та Заходу можна прочитати на сайті видання “Українська правда“
Подальший розвиток проекту
У наших планах: запросити вас на мистецькі заходи в різних містах України, щоб поділитися результатами, створити резиденцію на тему стереотипів та ще багато цікавого!

Долучайтеся до нас у Фейсбуці та дивіться на Ютубі.
Будемо разом долати негативні стереотипи, які розколюють сучасне українське суспільство!

Проект реалізовує ГО «Місто-сад» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
ІНШІ ПРОЄКТИ
Ким я Є, футболки
ТОЧКА