Сквер лисицького

ПРОєКТ

дергачі

Поділитись:
Створення нового простору для громади у Дергачах
Мета проекту
Створення нового простору для відпочинку і комунікації громади у Дергачах на Харківщині
Проєкт публічного простору було створено на запит місцевої адміністрації. У Дергачах на Харківщині вздовж провулку Парковий була вільна ділянка землі, яку потрібно було облаштувати. Маючи територію площею понад 1 гектар, місто почало облаштовувати території власними силами. Там було розміщено футбольне поле із синтетичним покриттям, баскетбольне поле, спортивний майданчик, ігровий майданчик «Джунглі».
Поруч розташований навчальний заклад Дергачівського ліцею № 3, який межує із створеним раніше сквером.
Команда Місто-сад провела дослідження території, дізналась про запити громади і розробила проєкт публічного простору так, щоби він користувався популярністю і був зручним для мешканців різного віку та інтересів.
Було враховано усі деталі, адже сквер розміщувався між будівлею адміністрації, школою, спортивним майданчиком.

Архітектори Місто-сад запропонували облаштувати літній майданчик та сухий фонтан поруч, де будуть проводити вільний час мешканців. У генеральному плані території передбачено і місце для парковки, щоби машини не ставили на зелених зонах, а діти могли спокійно бавитись на майданчиках.

Розроблений сквер отримав свій логотип, спеціально розробленого бренд-менеджером і дизайнеркою Місто-сад.

ІНШІ ПРОЄКТИ
Cквер Небесної Сотні