Парк Шовковичний

Парк Шовковичний

«Парк Шовковичний» – це проект відновлення центрального парку в місті Слов’янськ (Донецька область). У рамках проекту центральному парку міста, яке дуже постраждало від війни у 2014 році, повернено історичну назву – Шовковичний. Команда «Місто-сад» створила для парку бренд, графічний дизайн, навігацію та архітектурний план. Також ми провели воркшоп, на якому діти Слов’янська самостійно вигадали свій дитячий майданчик, а наші архітекторки на його основі створили унікальний простір.

У Шовковичному створили танцювальний майданчик, відновили невеличке озеро та систему каналів, встановили таблички з іменами учасників/ць «Клубу друзів» на лавках. Сам парк став візитівкою міста, місцем зустрічі жителів та проведення культурно-масових заходів. Тут проводять фестивалі, толоки та кінопокази. До проекту залучили представників місцевої влади та громадськість.

Було створено «Клуб друзів», який став першим об’єднанням громади навколо публічного простору в Україні. Зараз члени/кині «Клубу друзів» планують створити власну громадську організацію у Слов’янську: відвідують тренінги із проджект-менеджменту, вчаться проводити заходи в парку та отримувати фінансування.

Основна мета відновлення простору – це відродження громадської активності, довіри, відповідальності за своє місто.

Проект реалізує ГО «Місто-сад» та проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансовоі? підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

Comments

Ваш коментар

Ваше повідомлення було успішно надіслано!