Misto Sad
Brandbook_tykhyi_print.jpg

Тихий сквер – Костянтинівка

Sed vitae enim egestas, congue arcu et, efficitur augue. Cras sit amet venenatis est. Sed pulvinar sodales lacus sit amet placerat. Nulla facilisi. Integer pellentesque semper magna vel pellentesque. Cras imperdiet tortor sit amet erat aliquet rutrum.

«Тихий сквер» – це проект перевтілення центрального парку міста Костянтинівка (Донецька область).  Сквер знаходиться навпроти колись занедбаного кінотеатру (а зараз – публічного простору «Кіносхідці»), де відпочиває більшість мешканців міста. Проект реконструкції парку – це створення платформи для об’єднання громади, публічних дискусій, відпочинку з дітьми. Складовими простору є музична сцена, вуличні меблі, дитячий майданчик та скейт-парк.

До відновлення простору активно долучилася громадськість Костянтинівки. Було створено «Клуб друзів скверу». З самого початку проекту на локації проводяться толоки, виставки, зустрічі. Після проведеного опитування містян сквер імені Леніна перейменували на Тихий сквер.

Проект реалізує ГО «Місто-сад» та проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Brandbook_tykhyi_print-16.jpg
Brandbook_tykhyi_print-17.jpg