Misto Sad
obj.png

Сквер 21 – Добропілля

Book jacket design for Tomas Cizek's The Ruse

«Сквер 21» – це проект відновлення публічного простору в місті Добропілля. Містяни запропонували створити проект виключно в еко-стилі.   Сам сквер знаходиться поблизу вулиці Фестивальна, 21. Тому цей публічний простір – це сквер 21 фестивалю.

Сквер 21 дає можливість проводити тематичні заходи у парку (кінопокази, фестивалі, майстер-класи, зустрічі тощо), об’єднуватися громаді для прийняття спільних рішень та ставати ініціаторами змін у власному місті. Добропільці розпочали організовувати ярмарки (роблять виставку та продаж своїх товарів), виставки, фотосесії, проводять свій вільний час у сквері разом з дітьми.

Навколо простору сформувалося коло однодумців, які активно стають членами (кинями) «Клубу друзів скверу». Бути другом простору – це почесна місія та загальноприйнята світова практика. Під час створення простору місцеві жителі активно залучалися до розробки концепції, бренду, архітектурного плану, дизайну скверу, вчилися співпрацювати з місцевою владою, проводили самостійно та брали участь в різноманітних заходах.

Сквер 21 створений з екологічних матеріалів. Запит створити публічний простір в еко-стилі надійшов від місцевих жителів Добропілля. Це свідчить про зменшення споживацького ставлення до життя.

Проект реалізувалиГО «Місто-сад» та проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

bb_draft_xxi-09.jpg
bb_draft_xxi-10.jpg