Misto Sad
Shovk_Bb_preview-01.jpg

Парк Шовковичний – Слов'янськ

Парк Шовковичний, Слов'янськ

Відновлення центрального парку в місті Слов’янськ (Донецька область). У рамках проекту центральному парку міста, яке дуже постраждало від війни у 2014 році, повернено історичну назву – Шовковичний.

Клуб Друзів

Команда «Місто-сад» створила для парку бренд, графічний дизайн, навігацію та архітектурний план. Також ми провели воркшоп, на якому діти Слов’янська самостійно вигадали свій дитячий майданчик, а наші архітекторки на його основі створили унікальний простір.

У Шовковичному створили танцювальний майданчик, відновили невеличке озеро та систему каналів, встановили таблички з іменами учасників/ць «Клубу друзів» на лавках.

Парк став візитівкою міста, місцем зустрічі жителів та проведення культурно-масових заходів. Тут відбуваються  фестивалі, толоки та кінопокази. До проекту залучили представників місцевої влади та громадськість.

Парк став візитівкою міста, місцем зустрічі жителів та проведення культурно-масових заходів. Тут відбуваються фестивалі, толоки та кінопокази. До проекту залучили представників місцевої влади та громадськість.

Було створено «Клуб друзів», який став першим об’єднанням громади навколо публічного простору в Україні. Зараз члени(кині) «Клубу друзів»  створили власну громадську організацію у Слов’янську: відвідують тренінги із проджект-менеджменту, вчаться проводити заходи в парку та отримувати фінансування.

Було створено «Клуб друзів», який став першим об’єднанням громади навколо публічного простору в Україні. Зараз члени(кині) «Клубу друзів» створили власну громадську організацію у Слов’янську: відвідують тренінги із проджект-менеджменту, вчаться проводити заходи в парку та отримувати фінансування.

Основна мета відновлення простору – це відродження громадської активності, довіри, відповідальності за своє місто.  Проект реалізує ГО «Місто-сад» та проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Слов’янської міської ради.

Shovk_Bb_preview-30.jpg
Shovk_Bb_preview-23.jpg