CКВЕР21

ПРОєКТ

м. добропілля

FACEBOOK
TWITTER
Поділитись:
Публічний простір в еко-стилі
«Сквер 21» — це проєкт відновлення публічного простору в місті Добропілля. Містяни запропонували створити проект виключно в еко-стилі.
Сквер 21 фестивалю
Сквер знаходиться поблизу вулиці Фестивальна, 21. Тому цей публічний простір – це сквер 21 фестивалю.

Сквер 21 дає можливість проводити тематичні заходи у парку (кінопокази, фестивалі, майстер-класи, зустрічі тощо), об’єднуватися громаді для прийняття спільних рішень та ставати ініціаторами змін у власному місті. Добропільці розпочали організовувати ярмарки (роблять виставку та продаж своїх товарів), виставки, фотосесії, проводять свій вільний час у сквері разом з дітьми.
Друзі скверу
Навколо простору сформувалося коло однодумців, які активно стають членами (кинями) «Клубу друзів скверу». Бути другом простору – це почесна місія та загальноприйнята світова практика. Під час створення простору місцеві жителі активно залучалися до розробки концепції, бренду, архітектурного плану, дизайну скверу, вчилися співпрацювати з місцевою владою, проводили самостійно та брали участь в різноманітних заходах.
Еко-стиль
Сквер 21 створений з екологічних матеріалів. Запит створити публічний простір в еко-стилі надійшов від місцевих жителів Добропілля. Це свідчить про зменшення споживацького ставлення до життя.
Проект реалізували ГО «Місто-сад» та проект «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
ІНШІ ПРОЕКТИ
Тихий сквер
Ідентифікація