Конструктор / Дворики

 

 

Конструктор.Дворики

Конструктор - дослідницький проект, що пролягає в розробці, заснованому на дослідженні, універсального конструктору, який може трансформувати будь-який внутрішній двір громади міста/селища.

 

Мета проекту - розробка (попередньо - проведення дослідження) і тестування універсального конструктору для внутрішніх дворів міст і селищ, який буде платформою для об'єднання міської громади, створення комфортних умов для комунікації.

Містяни все більше прагнуть об'єднуватися, впливати на ситуацію в своїх будинках, дворах, в своєму місті.

При цьому вони створюють об'єкти для покращення свого двору / скверу. Але відсутнє комплексне дослідження запиту на такі об'єкти благоустрою, не створені моделі, не проведено їх тестування. 

Конструктор, який ми розробили і протестували серед обраних 4 дворів з різних міст України, охопивши Захід і Схід, задовольняє базові потреби громадян. Він об’єднує громаду навколо себе, так як кожен учасник може принести свою частину Конструктору до гурту і долучитися до дискусії, свята тощо.

Конструктор виконує функції лавки, столу, сцени, основи під рослини, елементу дитячих розваг. Кожна громада унікальна і наповнює вуличні елементи своїми сенсами, тому Конструктор/Дворики досить аскетичний.

На додаток до тестових версій, розробилися правила поводження в публічному просторі, так як для наших громадян наразі дуже актуально знати про права та заборони. 

Comments

Ваш коментар

Ваше повідомлення було успішно надіслано!