Кіносхідці

 Кіносхідці

Гарний але дуже занедбаний кінотеатр, збудований в 1960р архітектором Євгеном Лимарем, розташований в центрі міста навпроти центрального парку.  Він був названий на честь Леніна, але декомунізований останнім часом. Існує,зокрема, величезний простір перед кінотеатром зі сходами, що ведуть до головного входу.
Наша пропозиція - працювати над рішенням в сфері культури, створити динамічний культурний простір у фронтальній частині будівлі, який можна використовувати в якості вільного простору - кіно під відкритим небом, платформи для різноманітних вистав, а також соціальних і комунікаційних проектів міста. Ми пропонуємо використовувати фасад будівлі, сходи, примикаючий простір між колонами, де раніше були рослини. Згідно з історичною довідкою в кінотеатрі було 2 зали: блакитний і рожевий. Ми плануємо використати цю інформацію в створенні архітектури та дизайну простору/
Ми очікуємо, що успішна реалізація викличе інтерес партнерів/інвесторів, які можуть відремонтувати всю будівлю, створити кінотеатр, диско зал, скейт парк.

MovEast

Comments

Ваш коментар

Ваше повідомлення було успішно надіслано!