Новини

 

«Місто-сад» - єдина громадська організація з України, яка стала учасницею Міжнародного саміту в Стамбулі

На Міжнародному саміті в Стамбулі – International city and civil society organizations summit 2017 - Україну представила громадська організація «Місто-сад». Саміт відбувся з 20 по 22 жовтня та зібрав більше 200-сот організацій громадянського суспільства із 60-ти країн світу. Загалом було проведено 65 презентацій та 35 сесій. Мета – виявити спільні виклики в світі в сфері урбаністичного розвиту і пошуку спільних рішень. Головні питання саміту - міграція, швидка урбанізація, голод та екологія.

International city and civil society organizations summit об’єднав за дискусією організації, які проводять місцеві, національні та міжнародні дослідження з питань міського життя, глобальних урбаністичних проблем та взаємодії людини з навколишнім середовищем. Саміт став платформою для обміну досвідом, практикою та ідеями між організаціями різних країн.

Команда «Місто-сад» взяла участь у дискусії та визначила основні виклики, над якими потрібно працювати глобально, – відсутність довіри та низький рівень комунікації в суспільстві. Організація презентувала свої проекти – «Сквер Небесної Сотні» в Києві, «Парк Шовковичний» у Слов’янську, «Кіносхідці» в Костянтинівці, мистецький проект «Межу» та дослідницький проект «Конструктор. Дворики». А також проекти, які втілюють зараз на сході України, - у Костянтинівці, Покровську, Маріуполі та на Луганщині.