Події

Скверний суд. Апеляція

 Скверний суд. Апеляція

23 травня 2017 року в Київському апеляційному господарському суді міста Києва відбудеться судове засідання щодо землі Скверу Небесної сотні.

 

1 грудня 2016 року Господарський суд міста Києва прийняв рішення про повернення земельної ділянки Скверу Небесної сотні у всласність міста. Таке рішення, після цілого року розгляду справи, ухвалила суддя Людмила Шкурдова.

Відповідно, суддя скасувала низку договорів про передачу землі за адресою Михайлівська 26 у ТОВ "Укрінвестресурс", ТОВ "М-Плаза" та "Грін Плаза".

 

Передісторія:

23 вересня 2015 року Верховний Суд України своєю постановою скасував рішення попередніх судових інстанцій, які дозволяли забудову ділянки, на якій з 18 лютого 2014 року розташований Сквер Небесної сотні. Справу повернули на розгляд до першої інстанції (Господарський суд м. Києва).

Це була перша перемога в суді з 2007 року, коли команда Черновецького злочинно продала історичний центр столиці під забудову: в оренду ТОВ «УКРінвестресурс» частину Михайлівської площі і ділянку за адресою вулиця Михайлівська, 24-26, на якій зараз знаходиться Сквер Небесної сотні. Цю останню ділянку згодом декілька разів продали за класичною схемою. 24 вересня 2015 року Київрада розірвала з ТОВ «УКРінвестресурс» договір оренди частини Михайлівської площі і частини Михайлівської вулиці. 1 грудня 2016 року Господарський суд міста Києва повернув земельну ділянку Скверу Небесної сотні у всласність міста.

 

Skverni dity

Місце і час проведення суду:

 

Місце: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань №9 (другий поверх).

Дата: 23.05.17

Час: 14:15

Судді: Хрипун О.О., Коротун О.М., Суховий В.Г.


Додаткова інформація для ЗМІ: Юля Знаткова 050 211 3159

Comments

Ваш коментар

Ваше повідомлення було успішно надіслано!