Зустріч на городі

Час збирати врожай! Щавель, кукурудза та пряні трави - чекають на дбайливі руки в Сквері Небесної Сотні. 21 жовтня запрошуємо вас на подорож унікальним городом з неймовірною історією. Допомагати збирати врожай гостям будуть школярі з місцевих шкіл.

Програма заходу:
- 14.00 - 15.30 - збір урожаю з клумб "Красива", "Смачна" та "Метафорична". Під час збору говоритимемо, як об'єднати сусідів та перетворити пустку на Сквер, проведемо акцію "Скверній рослині - новий дім. Скверу - систему поливу".
- 15.30 - 17.00 - Гра "Катастрофа".

Історія городу:
У червні 2014 року діти створили перший громадський город в центрі міста та вже у жовтні зібрали перший урожай (і використали його на салат). Також збирали овочі та пряні трави на борщ. Було зібрано врожай з чорнобривців, висаджено Озимий Город та засіяно перше насіння на клумбах. У травні 2016 року під керівництвом мисткині Алевти-ни Кахідзе і за участі дітей на "Смачній", "Красивій" та "Метафоричній" клумбах створено Політичний город. Спостереження показують, що рослини на клумбах відтворюють полі-тичну ситуацію в країні: так, висіяні з насіння рослини (за легендою - місцеві жителі) гар-но ростуть; висаджені з розсади рослини (переселенці) важко пристосовуються до нових грунтів, частково зникають; бур'яни (окупанти) прекрасно себе почувають без зовнішньо-го втручання. Виявилось, що окупантами стали й чорнобривці, бо через їхній буйний ріст минулого року не було врожаю.

Завітай до нас 21 жовтня та дізнайся, як себе цьогоріч почувають місцеві мешканці, внутрішньо переміщені жителі та окупанти. На добрий урожай!