Подорож після зими

1 квітня Алевтина Кахідзе та Місто-сад запрошують всіх до Скверу Небесної сотні на Подорож після зими

В програмі заходу:

1. Подорож по клумбах після зими

2. Висів першого насіння 2017р. на Смачній, Красивій та Метафоричній клумбах.

На учасників заходу чекає прикладний та теоретичний майстер-клас зі створення системного городу, який потребує мінімум уваги, але приносить максимум корисного урожаю.

Podorozh pislya zymy

Червень 2014р. - дітьми створено Перший Громадський город в центрі міста

Жовтень 2014р. - дітьми зібрано перший урожай та використано його в практичних цілях (#на_салат)

Травень 2015р. - дітьми висаджено яскравий город з пряних трав та овщів з борщового набору

Вересень 2015р. дітьми зібрано перший урожай та використано його в практичних цілях (#на_борщ)

Травень 2016р. - під керівництвом мисткині Алевтини Кахідзе і за участі дітей на Смачній, Красивій та Метафоричній клумбах створено Політичний город

Жоветень 2016р. - зібрано урожай з чорнобривців (які в політичній картині городу, несподівано, з місцевих жителів перетворилися на сепаратистів і заглушили всі культурні овочі)

Жовтень 2016р. - висаджено Озимий Город

Долучайтеся до нашої городної історії!

Ваш коментар

Ваше повідомлення було успішно надіслано!

Читай також