Блог. Женя Кулеба

Конструктор/Дворики

Прогулюючись аматорськими та професійно-облаштованими двориками країни мимоволі замислюєшся над критеріями за якими їх створюють. Вони повинні бути естетичними? Вони повинні бути зручними? Вони повинні бути функціональними? Таке враження, що ці дворики нікому нічого не повинні.

Українці дуже комунікабельна нація і якщо вони не задовільнять свою потребу в спілкуванні в дворі - підуть до магазину і розкажуть все продавцю-консультанту: як день минув, як погано снідав онук, яку музику слухає донька, про здоров'я розкажуть і які закони має підписати Петро Олексійович, а то й Барак Обама.

А ще українці дуже ощадливі. Кожна річ проходить дві, три-чотири реінкарнації. Не можна так просто взяти і викинути пластикову пляшку (навіть в контейнер для пластикових пляшок). Натомість, доклавши зусиль і увімкнувши бурхливу уяву, з неї можна зробити міні-горщик для квітів, пластикову свинку чи бджілку для саду, дизайнерську годівничку для птахів.

Особливою популярністю користуються шини. Їх функціональність охоплює весь спектр потреб. Якщо це просто шина (шина і шина, вже не автомобільна, але ще й без подальшого призначення) - її можна котити по двору. Шини можна одягати на стовпчики молодих дерев, таким чином убезпечуючи. З шин можна створювати модульні квітники. З шин можна створювати парканчики. З шин бувають і майданчики (такими елементами навіть сьогодні облаштовані і державні дитячі садочки). На шинах можна сидіти. З шин вирізають скульптури тварин і птахів. Шини прекрасні, як в первозданному чорному вигляді, так і різнокольорові розфарбовані. Мультифункціональність шин оцінили, мабуть, в усьому світі. Дивно, що про них ще вірші не пишуть, дуже поетичний елемент.

Вторинних елементів в оздобленні свого простору у нас дуже багато, складається враження тотального занурення в велетенський смітник. На жаль, якщо не позбутися старого - ніколи не з'явиться нічого нового (за законом збереження енергії). Місця для нового просто немає.

Команда проекту Конструктор/Дворики розробляє універсальні базові елементи, на які є запит в кожному дворі: публічного міського чи сільського середовища, приватних чи закритих просторів (наприклад, внутрішні двори заводів і фабрик). Конструктор для всіх, хто прагне комфортного спілкування з мінімальними трудовими і матеріальними затратами на встановлення та подальше обслуговування.

 

Comments

Ваш коментар

Ваше повідомлення було успішно надіслано!

Читай також

    Архів